esturk.net

Alper Sarı Genç Cesur Bir Başkan

Son Güncelleme : 24 Nisan 2019 10:04
Alper Sarı Genç Cesur Bir Başkan

HAYALLERİME KOŞUYORUM

CESUR YÜREKLER ÇOĞALMALI

Ankara futbolunun mabedi 19 mayıs sahalarında Karadenizgücü takımının genç başkanı Alper Sarı'yla karşılaştık dün. Final grubu karşılaşması öncesi kısa bir söyleşide bulunduğumuz Sarı, düşünceleri ve futbola bakış açısıyla moralimizi de beraberinde getirdi sanırım. Takımlarımızın teker kaybolduğu bu günlerde böylesi cesur yürekler çoğalmalı diyor ve söyleşiden geriye kalanları siz spor severlerimizle paylaşıyoruz. 

 ZORU BAŞARMALIYIZ

Alper Sarı '' Amatör futbol liglerinde uçurumun her geçen gün büyüdüğünü görmek bizleri fazlasıyla üzüyor. Önceki yıllara bakıldığında durumun aşağıya çekildiğini görmezden gelemiyoruz. İddialı takım sayısının hızla azaldığını, hatta bazı takımlarımızın ligden çekildiğini veya a takım kategorisinde artık olmadığını görüyoruz. Düşünmemiz gereken çok şeyler olmalı. Nasıl önlemler alınır, neler yapılabilir bu tartışılabilir bir konu. Özellikle semt takımlarımıza nasıl destekler bulunur süratle düşünülmeli ve çareleri hızla hayata geçirilmelidir. Bizler Karadenizgücü olarak bir şeyleri başarmanın çabası içerisindeyiz. Öncelikle sponsor desteğimize teşekkür ediyoruz tabi. Arkanızda bir desteğiniz yoksa nereye kadar savaşacaksınız. Manevi anlamda Erdal Koç hocamızla beraber gecemizi gündüzümüze katarken bir yandan maddi destek konusunda küçümsenmeyecek çabalar sarfediyoruz. Şu an ligde yaşadığımız bir şampiyonluk var ve tek isteğimiz bu şampiyonluğu yukarılara taçlandırmak olacaktır. Kısa zamanda iyi işler başardık. Bugün Karadenizgücü takımı Ankara futbolunda yukarılara doğru tırmanmaktadır. Bunda sadece sponsorumuz ben ve hocamız değil, sporcularımızın, kendine has taraftarımızın, sporcu ailelerinde büyük payı olduğunu ifade edebilirim. İşte önemli olan da bu aileyi büyütmek, Karadenizgücü sevgisini zirveye taşımaktır. Bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. Kuvvetimizi birliğimizi gücümüzü birleştirdiğimiz Karadenizgücü, futbol adına bir şeyleri ifade edebiliyor, bugün Ankara futbolu, yarın Türk futboluna oyuncular kazandırabiliyorsa ne mutlu bizlere. Ayrıca sporankara.org haber sitenizin özel takipçisiyim ve yapılan işi değerini yakından bilenlerdenim. Ankara sporu adına başta Metin Karagöz hocamıza ve sporankara çalışanlarına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum '' diye konuştu.

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Selçuk Yılmaz

24 Nisan 2019 10:33
Alper sarı kısa sürede zirveye oynayan bir takım yarattınız. Erdal ve seni ayrı ayrı tebrik ederim. Umarım istediğiniz yerlere takımı taşıyabilirsiniz. Başarılarınızı takip ediyorum. Umarım başarılarınız daim olur. Sponsor bulamamanız ise üzüntü verici. Herkesi amatör spor branşlarını desteklemeye davet ediyorum

Metin Karaca

24 Nisan 2019 09:57
Amatör futbol liglerini yıllardır yakından takip eden birisi olarak Karadenizgücü’nün son iki yıldır çıkışını dikkatle gözlemliyorum. Özellikle Alper Başkan takımın kulübün başına geçtiği günden bugüne ciddi bir atılım içerisindeler, başkan özellikle takıma maddi destek konusunda büyük işler başardı. Başta Alper Başkanı ve tüm takım mensuplarını Amatör futbola katkılarından dolayı tebrik ediyorum.

Ayhan Korkmaz

24 Nisan 2019 09:55
Alper kardeşim doğru tuşlara basmış inşaALLAH bu çıkan güzel sesler duyulurda genç kardeşlerimizi spora tutundurarak günümüz pisliklerinden muhafaza edebiliriz,sizede ayriyeten teşekkür eder bu tür haberlerle amatör camiaya desteklerinizin devamlı olmasını temenni ve rica ederim....

Futbol Sevdalısı

24 Nisan 2019 09:52
Gerek duruşu, gerek bakış açısıyla, türk futboluna örnek vaad eden bir başkan, Başarılarının devamını dilerim.

Ali uluyok

24 Nisan 2019 10:11
Alper sarı bey i kutluyorum. Badarılarının devamını diliyorum ybrkker

Erdal Koç

24 Nisan 2019 09:59
Elbetteki Karadenizgücü ismi Ankara amatöründe artık bir marka ve vitrin değerine ulaşmıştır. İsmini her geçen gün Sn Başkan Alper Sarı, değerli yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve sporcularımızla birlikte yukarılara çıkarmaya çalıştığımız takımımızın geldiği nokta hiçte küçümsenecek bir nokta değildir. Amatör camianın zorluklarıyla mücadele etmenin ne demek olduğunu iyi bilen ve emeği özveriyle besleyenler olarak amatör camiada adından söz edilen bir kulüp haline en kısa sürede ulaşacağımızın bilinmesini ister, bu mücadelemizde bizlere manen desteklerini esirgemeyen sporankara ekibine ve tüm sevenlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Metin Kıtmır

24 Nisan 2019 09:45
Sevgili Başkan geçmişde olduğu gibi hep azim ve başarma gayreti olan bir arkadaşım oldun hedef büyüyor sende bu gayreti fazlasıyla kanıtladın çok daha iyilerini yapman dileğiyle başarıların devamını diliyorum

CemalettinGürler

24 Nisan 2019 09:44
Genç başkan bişe geleceğe dair umut veriyor. Teşekkürler

Duran Yönel

25 Nisan 2019 00:17
Türk futbolunun durakladığı şu dönemde Karadenizgücü takımının katagorisinde ivme kazanması olağan üstü başarısı tabi ki iyi ve istikrarlı oyuncu seçimi, özverili ,çalışkan bir hoca, bunlara güç veren her zaman yanlarında olan yönetim kuruludur. Yönetim kurulu genç, dinamik ,çalışkan ve koyduğu hedefe odaklanan bir hizmet adamı ALPER SARI başkana sahip olması büyük şanstır.Görülecek ki gelecekte Başkentte hem takımından hemde kendinden çok bahsettirecektir.Türk futboluna çok hizmeti olacak, alt yapıdan karekterli çok oyuncu çıkaracaktır.Tabi ki sponsorlukta çok önemlidir .Gerek iş adamları gerekse Belediyeler ve diğer kurumlar amatör takımlara destek vermeleri olmazsa olmazdır. Amatör takımlar desteklenmezse paralarımız hep dışarı gider bu gün birinci ligdeki takımlarda olduğu gibi 8-10 tane yabancı oyuncu olur. O zaman da bu iş soğan patetes ithal etmemize benzer.Sonuc ALPER başkana ve takımına başarı dilereken zoru başanacaklarına inanıyorum.

Hasan IŞIKTAŞ

24 Nisan 2019 18:46
Degerli arkadaşımız Alper SARI ve Hocamız Erdal KOÇ a başarılar dilerim. Ankara amatör futboluna çok güzel katkıları olan genç başkan Alper SARI inşallah daha büyük başarılara imza atacaktır...

Emre koç

24 Nisan 2019 14:49
Değerli başkan,yönetim kurulu üyeleri ve futbolcu arkadaşlar başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum.Alper bey spora ve özellikle genç arkadaşlara verdiğiniz önem için ayrıca size minnettarım.

SERDAR DÖNMEZ

24 Nisan 2019 11:28
Genç , dinamik azimli arkadaşım Sen sorumluluğunu bilirsin. Başarılarıyın devamını dilerim

Mehmet Ali Cici

24 Nisan 2019 11:11
Tek kelime ile tebrik ederim, Türk ve Ankara futboluna verdiğiniz katkılar ve doğru iyi isler için. Başarılarınızın devamını dilerim.
Koç Koç Günlük burç yorumu

İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin, önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Önceden denenmiş yöntemlere güvenmek ne kadar cazip gelse de, bu tür bir yaklaşım insanı zamanla paslandırabilir. Başarıyla ulaşmak için yeni yaklaşımlar keşfetmeye çalışın. Çevrenizdekiler olumlu tepki verecek ve hatta yeni bir başlangıç olasılığı varsa size yardım teklifinde bulunacaklar. Bu yardımı tevazuyla kabul edin, çünkü başkalarının tecrübelerinden öğrenebileceğiniz çok şey var.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün idari ve sosyal becerileriniz her zamankinden daha güçlü. Bunu kullanarak olayları kontrol altına almalısınız. Hem işyerinde hem dışarıda başarı sizi bekliyor olacak. Özel hayatınızda samimi ve sıcak davranışlarınız birçok avantaj sağlayacak. Çevrenizdekiler bundan büyük mutluluk duyarak size sevgi dolu davranışlarda bulunacak. Siz de onlara duyduğunuz sevgiyi gösterebilirsiniz.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız, sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Zihniniz ve bedeniniz son derece formda ve neye elinizi atsanız başaracağınızı hissediyorsunuz. Bu enerjiyi, uzun süredir aklınızda olan bir projeyi başlatmak için kullanın. Şimdi en uygun zaman. Projenizin başarılı olması için ne gerekiyorsa, hepsini temin edin ve hedefinize odaklanın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bir şey yolunda gitmezse hemen suçu kendinizde aramayın. Belki de sadece dış koşullar müsait değildir. Kendinize iyi davranın, her şeyi oluruna bırakın. Böyle yaptığınızda, bazen önünüzde öyle yollar açılır ki yepyeni olanaklarla karşılaşırsınız. İşte o zaman enerjinizi vargücünüzle harcayabilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Son zamanlarda belirsizlikten bıktıysanız ve bir türlü karar veremiyorsanız, sonunda her şeyi daha parlak bir ışıkta görebileceksiniz. Kendinizi, verdiğiniz bir kararın iyi sonucunu görebilecek kadar aklı başında hissedeceksiniz. Artık sorunlara farklı perspektiflerden bakabilecek ve tüm açılardan kabul görecek bir uzlaşma noktası bulabileceksiniz.