esturk.net

Alper Sarı Genç Cesur Bir Başkan

Son Güncelleme : 24 Nisan 2019 10:04
Alper Sarı Genç Cesur Bir Başkan

HAYALLERİME KOŞUYORUM

CESUR YÜREKLER ÇOĞALMALI

Ankara futbolunun mabedi 19 mayıs sahalarında Karadenizgücü takımının genç başkanı Alper Sarı'yla karşılaştık dün. Final grubu karşılaşması öncesi kısa bir söyleşide bulunduğumuz Sarı, düşünceleri ve futbola bakış açısıyla moralimizi de beraberinde getirdi sanırım. Takımlarımızın teker kaybolduğu bu günlerde böylesi cesur yürekler çoğalmalı diyor ve söyleşiden geriye kalanları siz spor severlerimizle paylaşıyoruz. 

 ZORU BAŞARMALIYIZ

Alper Sarı '' Amatör futbol liglerinde uçurumun her geçen gün büyüdüğünü görmek bizleri fazlasıyla üzüyor. Önceki yıllara bakıldığında durumun aşağıya çekildiğini görmezden gelemiyoruz. İddialı takım sayısının hızla azaldığını, hatta bazı takımlarımızın ligden çekildiğini veya a takım kategorisinde artık olmadığını görüyoruz. Düşünmemiz gereken çok şeyler olmalı. Nasıl önlemler alınır, neler yapılabilir bu tartışılabilir bir konu. Özellikle semt takımlarımıza nasıl destekler bulunur süratle düşünülmeli ve çareleri hızla hayata geçirilmelidir. Bizler Karadenizgücü olarak bir şeyleri başarmanın çabası içerisindeyiz. Öncelikle sponsor desteğimize teşekkür ediyoruz tabi. Arkanızda bir desteğiniz yoksa nereye kadar savaşacaksınız. Manevi anlamda Erdal Koç hocamızla beraber gecemizi gündüzümüze katarken bir yandan maddi destek konusunda küçümsenmeyecek çabalar sarfediyoruz. Şu an ligde yaşadığımız bir şampiyonluk var ve tek isteğimiz bu şampiyonluğu yukarılara taçlandırmak olacaktır. Kısa zamanda iyi işler başardık. Bugün Karadenizgücü takımı Ankara futbolunda yukarılara doğru tırmanmaktadır. Bunda sadece sponsorumuz ben ve hocamız değil, sporcularımızın, kendine has taraftarımızın, sporcu ailelerinde büyük payı olduğunu ifade edebilirim. İşte önemli olan da bu aileyi büyütmek, Karadenizgücü sevgisini zirveye taşımaktır. Bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. Kuvvetimizi birliğimizi gücümüzü birleştirdiğimiz Karadenizgücü, futbol adına bir şeyleri ifade edebiliyor, bugün Ankara futbolu, yarın Türk futboluna oyuncular kazandırabiliyorsa ne mutlu bizlere. Ayrıca sporankara.org haber sitenizin özel takipçisiyim ve yapılan işi değerini yakından bilenlerdenim. Ankara sporu adına başta Metin Karagöz hocamıza ve sporankara çalışanlarına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum '' diye konuştu.

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Selçuk Yılmaz

24 Nisan 2019 10:33
Alper sarı kısa sürede zirveye oynayan bir takım yarattınız. Erdal ve seni ayrı ayrı tebrik ederim. Umarım istediğiniz yerlere takımı taşıyabilirsiniz. Başarılarınızı takip ediyorum. Umarım başarılarınız daim olur. Sponsor bulamamanız ise üzüntü verici. Herkesi amatör spor branşlarını desteklemeye davet ediyorum

Metin Karaca

24 Nisan 2019 09:57
Amatör futbol liglerini yıllardır yakından takip eden birisi olarak Karadenizgücü’nün son iki yıldır çıkışını dikkatle gözlemliyorum. Özellikle Alper Başkan takımın kulübün başına geçtiği günden bugüne ciddi bir atılım içerisindeler, başkan özellikle takıma maddi destek konusunda büyük işler başardı. Başta Alper Başkanı ve tüm takım mensuplarını Amatör futbola katkılarından dolayı tebrik ediyorum.

Ayhan Korkmaz

24 Nisan 2019 09:55
Alper kardeşim doğru tuşlara basmış inşaALLAH bu çıkan güzel sesler duyulurda genç kardeşlerimizi spora tutundurarak günümüz pisliklerinden muhafaza edebiliriz,sizede ayriyeten teşekkür eder bu tür haberlerle amatör camiaya desteklerinizin devamlı olmasını temenni ve rica ederim....

Futbol Sevdalısı

24 Nisan 2019 09:52
Gerek duruşu, gerek bakış açısıyla, türk futboluna örnek vaad eden bir başkan, Başarılarının devamını dilerim.

Ali uluyok

24 Nisan 2019 10:11
Alper sarı bey i kutluyorum. Badarılarının devamını diliyorum ybrkker

Erdal Koç

24 Nisan 2019 09:59
Elbetteki Karadenizgücü ismi Ankara amatöründe artık bir marka ve vitrin değerine ulaşmıştır. İsmini her geçen gün Sn Başkan Alper Sarı, değerli yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve sporcularımızla birlikte yukarılara çıkarmaya çalıştığımız takımımızın geldiği nokta hiçte küçümsenecek bir nokta değildir. Amatör camianın zorluklarıyla mücadele etmenin ne demek olduğunu iyi bilen ve emeği özveriyle besleyenler olarak amatör camiada adından söz edilen bir kulüp haline en kısa sürede ulaşacağımızın bilinmesini ister, bu mücadelemizde bizlere manen desteklerini esirgemeyen sporankara ekibine ve tüm sevenlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Metin Kıtmır

24 Nisan 2019 09:45
Sevgili Başkan geçmişde olduğu gibi hep azim ve başarma gayreti olan bir arkadaşım oldun hedef büyüyor sende bu gayreti fazlasıyla kanıtladın çok daha iyilerini yapman dileğiyle başarıların devamını diliyorum

CemalettinGürler

24 Nisan 2019 09:44
Genç başkan bişe geleceğe dair umut veriyor. Teşekkürler

Duran Yönel

25 Nisan 2019 00:17
Türk futbolunun durakladığı şu dönemde Karadenizgücü takımının katagorisinde ivme kazanması olağan üstü başarısı tabi ki iyi ve istikrarlı oyuncu seçimi, özverili ,çalışkan bir hoca, bunlara güç veren her zaman yanlarında olan yönetim kuruludur. Yönetim kurulu genç, dinamik ,çalışkan ve koyduğu hedefe odaklanan bir hizmet adamı ALPER SARI başkana sahip olması büyük şanstır.Görülecek ki gelecekte Başkentte hem takımından hemde kendinden çok bahsettirecektir.Türk futboluna çok hizmeti olacak, alt yapıdan karekterli çok oyuncu çıkaracaktır.Tabi ki sponsorlukta çok önemlidir .Gerek iş adamları gerekse Belediyeler ve diğer kurumlar amatör takımlara destek vermeleri olmazsa olmazdır. Amatör takımlar desteklenmezse paralarımız hep dışarı gider bu gün birinci ligdeki takımlarda olduğu gibi 8-10 tane yabancı oyuncu olur. O zaman da bu iş soğan patetes ithal etmemize benzer.Sonuc ALPER başkana ve takımına başarı dilereken zoru başanacaklarına inanıyorum.

Hasan IŞIKTAŞ

24 Nisan 2019 18:46
Degerli arkadaşımız Alper SARI ve Hocamız Erdal KOÇ a başarılar dilerim. Ankara amatör futboluna çok güzel katkıları olan genç başkan Alper SARI inşallah daha büyük başarılara imza atacaktır...

Emre koç

24 Nisan 2019 14:49
Değerli başkan,yönetim kurulu üyeleri ve futbolcu arkadaşlar başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum.Alper bey spora ve özellikle genç arkadaşlara verdiğiniz önem için ayrıca size minnettarım.

SERDAR DÖNMEZ

24 Nisan 2019 11:28
Genç , dinamik azimli arkadaşım Sen sorumluluğunu bilirsin. Başarılarıyın devamını dilerim

Mehmet Ali Cici

24 Nisan 2019 11:11
Tek kelime ile tebrik ederim, Türk ve Ankara futboluna verdiğiniz katkılar ve doğru iyi isler için. Başarılarınızın devamını dilerim.
Koç Koç Günlük burç yorumu

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Her ne kadar eski yaklaşımınızla her zaman doğru yoldan gitseniz ve iyi bir ilerleme kaydetseniz de, şu an için başarıya giden yolunuz kapalı. Önünüzde çok fazla engel bulunduğundan, durumu tekrar değerlendirmeniz ve yeni olasılıklara bakmanız gerekiyor. Yaklaşımınızı değiştirmeye ve esas göreve odaklanmaya çalışırsanız, hedefinize çok daha yaklaşmış olacaksınız.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Bugün sizin gününüz! İşyerinde sizden bazı yeni sorunları ve planları hesaba katmanız istenecek. Bunlara biraz ilgi gösterirseniz, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Özel hayatınızda da insanlar size yaklaşacak. Olumlu tepkiler verirseniz yepyeni ve çok zevkli ilişkiler kurabilirsiniz. Coşkunuzu ve heyecanınızı açığa çıkarmaktan sakın kaçınmayın. Bugünü kutlayın! Dans etmeye ne dersiniz? Hareket size iyi gelecek, hem kurtlarınızı da dökebileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde küstah ve rahatınıza düşkün bir tavır sergiliyorsunuz. İş arkadaşlarınız ve amirleriniz bu nedenle sizi müşkülpesent ve saygısız biri olarak görebilir. Doğru dengeyi tutturun ve taleplerinizi gözden geçirin. Davranışlarınıza yapılan eleştirileri kişisel olarak almayın. Arkadaşlarınıza kıyasla fazlasıyla titiz ve küçük detaylara dikkat eden birisiniz. Bu sizi popüler yapmaz. Bilakis biraz daha rahat davranın ve ufak meseleleri büyütmeyin.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece, bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir?

Kova Kova Günlük burç yorumu

Eğer hayatınızda belirsizlikler varsa, bunları netleştirmek ve yaşamınızı daha istikrarlı bir çerçeveye oturtmak için doğru zamandasınız. Hiçbir yeni engelle karşılaşmayacağınız gibi, insanlar sözünüzü dinleyecek ve size saygı gösterecek. Şimdi düzene sokacağınız konular, ileride yıldızların bu denli elverişli olmayacağı zamanlarda da rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizden son derece emin olma eğilimindesiniz, ama bu konuda biraz ölçülü davranmalısınız.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi, sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde, aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.